Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde son zamanlarda hanımların vazgeçilmeyecek tercihleri arasına girmeye başladı evi lüks gösteren ve kullanımının kolay olması evimizin olmazsa olmazları arasındadır. 

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile metropolleşen şehirlerimizde küçülen evlerimize ve küçülen pencerelerimize de bu uzun kalın perdeler artık giremez oldu. Yerini Stor adı verilen, kolay pratik, şekilli ya da düz olarak envai çeşitlendirilerek de artık evimizin en vazgeçilmez aksesuarı oldu.

Hepimiz biliyoruz ki ilk adimi mutfaklarımıza attılar bu stor perdeler. Evimizin her odasına yayıldılar. Kabul etmek gerekir ki görünümleri oldukça şık ve güzeldi. Hatta inci boncuklarla da süslenmeye oldukça müsait yapıdalar.

Bunların hepsi güzel; ya temizliği? İlk etapta hepimiz sevine sevine aldık taktık beğendik ama aradan bir kaç zaman geçti ve kirlenme başladı ve aklımıza su soru geldi biz bunları nasıl temizleyeceğiz?

Çıkarması yıkanması takması hepsi birer sorun! her yıkamada yaptırdığımız yeri de çağırmak olmaz hadi çağırdık çıkartırdık nasıl nerede yıkayacağız? Makinede yıkanamadığını hepimiz biliyoruz. Neyse ki bu konuda da yerleri oldukça müsait halı yıkama yerleri stor perde yıkama hizmetini de açarak temizlik hayatımızdaki büyük bir sorunu çözüme kavuşturmuş oldular. Stor perde yıkamak da halı yıkama kadar zahmetli olmasa da ona yakın değerde emek ve zahmet isteyen bir işlemdir.

Diğer firmaları bilemeyiz ama sistemimizde stor perde yıkama işlemleri buharla yumuşatma özgün haline zarar vermeksizin deterjanlarla yıkanmakta olup siz değerli müşterilerimize hijyen ve temizliği sunmaktadır.

Bizde perdelerinize sizin gösterdiğiniz özeni göstererek temizliyoruz. Perdenizi ilk aldığınız gün gibi size teslim ediyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler