Pendik Halı Yıkama

İstanbul Pendik’te bulunan çok değerli hemşerilerimiz, STM Sistem Halı Yıkama firması olarak sizinleyiz. Yılların deneyimi ile ekibimizle, bir aile olarak, %100 profesyonel çalışma anlayışı ama her zaman amatör bir ruhla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız alanında en büyük alanı halı yıkama hizmetlerimiz kapsamaktadır. Halı ve kilimlerinizin yıkanması için firmamıza güvenebilirsiniz. Ayrıca, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan ve battaniyelerin yıkanması, stor perde yıkama, overlok ile saçak temizliği, büro ve ev temizliği hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Merkezimiz Pendik’te bulunmakla birlikte, İstanbul Pendik ve çevresinde hizmet ağımız bulunmaktadır. Merkezimize yıkanması ve bakımlarının yapılması için halılarınızı getirebilirsiniz. Bundan başka, her zaman servislerimizden halılarınızı almanız için talepte bulunabilirsiniz.

Halılarınızı ve kilimlerinizi sizden talep gelmesini takiben, size belirttiğimiz gün ve tarihte adresinizden gelip alıyoruz. Personelimiz alanında uzman, özenli, güvenilir ve güleryüzlü kişilerdir. Adreste halıların sayımı yapılır ve kayıt altına alınır. Ayrılır ve paketlenerek araçlara alınması sağlanır. Bundan sonra halı ve kilimler araçlarımızla merkeze getirilerek temizlenmesi noktasında gerekli tüm işlemler yapılır. Kurutulur ve tekrar paketlenerek teslimata hazır hale getirilir. Bundan sonra adrese teslimi yapılır. Teslimat yapmadan önce mutlaka müşterilerimize geleceğimiz gün ve saat konusunda bilgi veriri, teyit alırız. Size ya da uygun göreceğiniz kişiye adresinizde teslimat yaparız. Gelişigüzel bir servis anlayışımız kesinlikle bulunmamaktadır. Özenli çalışmalarımızla halılarınızın eskisinden çok daha yeni ve bakımlı şekilde size döner.

Halı ve kilimlerin temizlenmesi özen isteyen bir işlemdir. Mantar gibi türeyen ve sizi üzmekten başka bir hizmet sunmayacak, sürekli isim değiştiren halı yıkama firmalarından medet ummayınız. Mutlaka firmamız gibi, referansları olan, kurumsal olduğundan emin olduğunuz, güvenilir elemanları ve ilkeli çalışma anlayışı olan firmalardan hizmet almalısınız. Temizlenme ve yıkama noktasında, el halıları, antika halılar, kilimler, makine halıları farklı şekilde yıkanmalıdır. Bu tasnifin yapılması, farklı malzemelerin, temizleme ve kurutma işlemlerinin yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde, halılar geri dönülmez şekilde yıpranır. Bu durum binlerce lira vererek yani bütçenizden önemli pay ayırarak aldığınız halılarınızı kaybetmenize neden olur.

Güvenilir olmayan firmalar size ödeme de yapmaz, hatta ortadan kaybolan, eşyaları teslim etmeyen firmalar bile bulunmaktadır. Bunlarla karşılaşmamak için, Pendik ve çevresi için size her zaman yardımcı olacak firmamızdan iletişim kurabilir, randevu alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonları son derece esnek mesai saatlerimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Bu şekilde, evde veya işyerinde yoğun olarak bulunan, mesaisi bakımından geç saatlerde uygun olan müşterilerimize de zorlanmadan ulaşmaktayız. Adresinize personelimiz ve araçlarımızla gelerek, halılarınızın tasnifi yapmaktayız. Tasnif, halıların çeşitlerine göre uzmanlarımız tarafından yapılır. Belgeli olarak kaydı alındıktan ve numara verildikten sonra, halılar araca alınır, merkezimize getirilir. Personelimiz modern malzemelerimiz ve aletlerimizle halıların yıkanması işlemlerini yapar. Kurutma işlemlerinin yapılmasını takiben halılarınız, size söz verdiğimiz tarihte, gün ve saatte teslim edilecektir. Halıların yıkanmasında, en özenli şekilde işlem yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Özellikle evlerin temizlenmesinde büyük bir özen göstermekteyiz. Bebeklerin, çocukların ve genel anlamda tüm bireylerin yaşamlarının sürdüğü ev ortamlarında kullanılan zemin malzemelerinin her zaman steril ve temiz olması gerekmektedir. Bu nedenle, temizlik malzemelerimizde organik içeriklerin kullanılmasına önem vermekteyiz. Asla kansorojen ve kimyasal içerikleri olmayan temizlik malzemelerini kullanmamaktayız.  Bu konuda en dikkatli firmalardan biri olduğumuzu belirtelim.

Gerekli yasal koşullara uygun olarak çalışmalarımız sürmekte ve belirli bir disiplin içinde yürütülmektedir. Bu şekilde, sizlere en sağlıklı temizlik hizmetlerini sunmayı hedeflemekteyiz.

Ailenizin, çocuklarınızın, bebeklerinizin sağlığını ihmal etmeyin. En sağlıklı hizmeti sunan firmamızdan, uygun fiyatlarımızdan da yararlanarak hizmet alın. Pendik Halı Yıkama firması olarak, işyeri halılarının ve kilimlerinin mükemmel şekilde temizlenmesi noktasında da sizlerleyiz. İşyerlerinde gün içinde çok sayıda insan giriş çıkış yapmaktadır. Buna durum, birçok mikrop ve bakterinin yayılmasına neden olabilir. Bunların neden olduğu olumsuz durumlardan korunmak için halıların temizliğinin çok kapsamlı olarak yapılması lazımdır. Bu şekilde, tam bir hijyen ortamı sağlanır. Bu tip halı temizliklerinde firmamızla çalışabilirsiniz. Firmamız mükemmel şekilde, en kirli durumdaki ofis halıların da temizliğini kusursuz şekilde yapacaktır. Sizi memnun edecek sonuçlarla halılarınızı ve kilimlerinizi teslim edeceğiz.

Uygun fiyat politikamızı mümkün olduğu kadar devam ettirmekteyiz. Zam ve ekonomik durumları müşterilerimize mümkün olduğu kadar, minim şekilde yansıtmaktayız. Amacımız en uygun fiyata, en mükemmel hizmeti sunmaktır. Çalışmalarımız ilgili yönetmelikler doğrultusunda, tamamen sertifikalı olarak düzenlenmektedir. Halı yıkama hizmetlerimiz yanında, koltuk yıkama, işyeri ve ofis yıkama, stor perde temizliği, yatak, yorgan ve battaniyelerin yıkanması, yerinde yıkama gibi hizmetlerimizle sizinleyiz. Mutlaka hizmetlerimizle tanışmalısınız.

Memnun kalacaksınız. Firmamız hakkında detaylı bilgileri her zaman internet sitemizde bulabilirsiniz. Çağrı merkezimizden eve sitemiz üzerinden ulaşarak size hizmet sunmanız için randevu alabilirsiniz.

Mutlaka halılarınızı ve diğer eşyalarınızı firmamıza emanet edin. Bu şekilde gözünüz kesinlikle arkada kalmayacaktır değerli Pendikliler.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler