Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklar, evimizin vazgeçilmez en önemli en büyük en güzel eşyaları her birimizin ayrı ayrı özellik aradığı koltuk takımları, kimimiz rahatlığına kimimiz güzelliğine kimimiz spor görünümüne kimimiz klasik görünümüne önem veriyoruz. Ve en dert ettiğimiz kısmı ise silinebiliyor olması leke tutmaması. Bizce de bir koltuk takımında olması gereken en vazgeçilmez özellikler hele ki evimizde minik bir çocuğumuz ya da çocuklarımız var ise neredeyse tek baktığımız konu silinebiliyor mu olması.

Koltuk üreticileri de bunları bildiklerinden dolayı çeşit çeşit kumaşlar kullanarak güzelliği rahatlığı ve silinebiliyor yıkanabiliyor olmasını baz alarak üretim yapıyorlar fakat dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama ne yapılırsa yapılsın yüzeysel olarak kumaş temizliği yapılsa da derinlemesine temizliği halen evimizdeki olanaklarla mümkün değildir. Yani kaçımız koltuğunu makineye atıp yıkamıştır ki. Ufak çaplı koltuk yıkama makineleri var dediğinizi ya da aklınızdan geçirdiğinizi duyar gibiyim haklısınız buda çok derinlemesine olmasa da bir çözümdür.

Lakin şöyle bir durum söz konusudur, koltuklar en çok temas ettiğimiz ve üzerinde en uzun süre zaman geçirdiğimiz eşyalarımızdır. Gözle görünen lekeler haricinde içerisine işleyen tozlar lekeler ve o gözle görülmeyen bakteriler. Eğer temizlik konusunda çok hassas değilsek aslında çok da dert etmiyoruz bunları ama bunların var olmadıkları gerçeğini değiştirmez.

Teknolojinin en çok hayatımıza getirdiği kolaylıkları seviyorum ben bunu neden söyledim bu düşüncelere sahip sadece biz değiliz temizlik konusunu kendisine alan edinmiş kişiler de bunların hepsini düşünüyor ve araştırmalar yapıyorlar. Ve en güzeli çözüme de kavuşturuyorlar. Lakin henüz evimize girebilecek ebatlara ve maliyetlere düşürmediler.

Ama çözümsüz de değiliz artık. Halı Yıkama - Koltuk yıkama - Yorgan Battaniye Yıkama - Yatak yıkama yapan yerimiz ile koltuk yıkama makinesinin en gelişmişine sahip olmanın mutluluğunu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Evinize gelerek sizin gözünüzün önünde yaptığımız koltuk yıkama ile nasıl bir temizliğe imzamızı attığımızı görmenizi tavsiye ederiz.

Koltuk evlerimizde vazgeçemeyeceğimiz eşyalardan, zaman zaman bakım yaptırmak, dezenfekte ettirmek gerekebilir. Bu işlemi profesyonel ekibimizle birlikte yapıyoruz. 

Güler yüzlü ekibimiz eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun farkında olarak çalışıyor. Daha sonra sizi lekesiz ve pırıl pırıl koltuklarınızla baş başa bırakıyoruz.

STM Sistem olarak, koltuk yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, işyerlerinin temizlenmesi işlemleriyle sizlerleyiz. Eşyalarınızın temizlenmesinde, güvenilir firmalardan yardım almanız çok önemlidir. Eşyalarınız önemlidir, mal canın yongasıdır demişler. Bu nedenle, sertifikalı, yasal düzenlemelere göre çalışan, izinleri alınmış, güvenilir ve referansları olan firmalardan yardım almanız çok önemlidir. Sizlerle her zaman birlikteyiz ve hizmetlerimizle en iyi performansı hedeflemekteyiz. Her zaman ihtiyaçlarınızda firmamızı arayabilirsiniz. İnternet sitemizden, bilgi alabilir, referanslarımızı inceleyebilir, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz de hem bilgi vermek, hem de randevu almanız için her zaman hazırdır. Sizinle uzman personelimiz iletişim kuracak ve her zaman bilgi alabileceksiniz. Tüm hizmetlerimizde üstün özen anlayışımız ve uygun fiyatlarımız sizinle olacaktır.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltukların yıkanması hizmetlerimizi, koltukların taşınması söz konusu olmadığından, sizin adreslerinize yapmaktayız. Sizden gelen talep doğrultusunda, uygun gün ve saatte randevu vermekteyiz. Bu saatte personelimiz hemen adresinizde olmaktadır. Koltukların kumaş türü, deri ya da farklı kumaş seçeneklerine uygun olarak yıkama işlemi yapılmaktadır. Aletlerimi en modern cihazlar olup, bu kapsamda yurtdışındaki en ileri teknolojileri takip etmekteyiz. Kaliteli ve garantili olan aletlerimiz, mükemmel temizleme sonuçları vermekte olup, aynı zamanda sigortalıdır. Ekibimiz bir aile gibi, son derece güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Alanında eğitimli personelimizden memnun kalacaksınız. Kullandığımız temizlik malzemeleri en üstün teknoloji ve tamamen organiktir. Kesinlikle kimyasal, sağlığa zararlı ya da kansorojen içerikleri bulunmamaktadır.

Sizi, ailenizi, çocuklarınızı ve evde ya da işyerinde bulunan evcil hayvanlarınızı sizin kadar önemsiyoruz. Bu nedenle, kullandığımız temizlik malzemelerine son derece özen gösteriyoruz. Çalışmalarımızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Kumaş ve deri türlerine uygun, mobilyaların kalitesini ve özelliklerini kesinlikle bozmadan işlemlerimizi yapmaktayız. Temizlik işlemlerimizi yaparken kesinlikle koltuklarınız yıpranmaz, lekeleriniz mükemmel şekilde temizlenir. Hem dairelerin, müstakil evlerin, hem de ofislerin ve dükkanların, yani hem mesken, hem de işyerlerinin koltuklarının temizlenmesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Size söz verdiğimiz tarihte ve söz verdiğimiz şekilde hizmetinizde olacağız. Bu konuda kesinlikle bir tereddünüz olmasın. Personelimizin güvenilirliğinden de emin olabilirsiniz.

Aynı şekilde, diğer hizmetlerimizde de öncelikle güven ve özenli çalışma prensiplerini önde tutmaktayız. Halı yıkama hizmetlerimizde, halılarınız adresinizden alınır ve tertemiz şekilde, türlerine uygun olarak tasnif edildikten sonra temizlenir ve teslim edilir. Memnun kalacağınız sonuçlar ve uygun fiyatlarımız için iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllar, defalarca yıkansa bile, çalışmalarımızla halılarınız tertemiz ve bakımlı kalır. Çalışmalarımızda, battaniye ve yorgan gibi özel ürünlerin yıkanması hizmetleri de bulunmaktadır. Bize bu tür eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. En uygun şekilde, asla yıoratmadan özel makinelerle temizlik işlemleri yapılacaktır. Doğru firma ile çalışmanız hem bütçenize olumlu yansır, hem de ürünlerinizin uzun yıllar kaliteli şekilde korunmasını sağlar. Biz de doğru firmayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler