Ataşehir Halı Yıkama

Halılar, gerek evlerde, gerek işyerlerde dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Özellikle evlerde halısız iç dekorasyon düşünülemez. Öte yandan, ayaklar başta olmak üzere, bedenimizin soğuktan korunmasını sağlayan son derece önemli ürünlerdir. El yapımı ya da fabrika halısı ve kilimler olmak üzere birçok halı ve kilim türü bulunmaktadır. Mutlak bir hijyenin sağlanması için halıların ve kilimlerin düzenli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Özellikle bebekli ve çocuklu evlerde, zemine serilen ürünler noktasında, düzenli bakım ve temizliğin sağlanması son derece büyük önem taşımaktadır. Halılar üzerinde ister istemez, ne kadar bakım ve temizlik yapılırsa yapılsın, gözle görülmeyen birtakım bakteriler ve mikroplar oluşur. Bunlar gerekli profesyonel bakım yapılmazsa, önemli sağlık sorunlarına neden olabilir.

Büro, mağaza gibi işyerlerinde kullanılan halılar ve kilimler için de aynı durum geçerlidir. Bu mekanlar malum, herkesin ayakkabı ile girdiğim, sokaktan direk olarak giriş yaptığı yerlerdir. Mutlaka detaylı temizlik yapılmalıdır. Bu nedenle, hem kilimlerin, hem de halıların düzenli aralıklarla profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması için teslim edilmesi gerekir. İstanbul çapında hizmet sunan, Ataşehir merkezli halı yıkama firmamız, profesyonel çalışmaları ile her zaman sizinledir. Halı yıkama işini ciddiye alıyoruz. Bu şekilde, sizlere en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınız bizim için kıymetlidir. Mal canın yongası ve bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı büyük bir özenle temizlemekte, ilk günkü gibi yepyeni olarak size teslim etmekteyiz.​

İstanbul da halı yıkama hizmeti sunan firmamızda profesyonel ekibimiz, halıların tasnifini özenle yapmaktadır. El halılarının çeşitlerini, makine halıları ve kilimler çeşitlerine, renk ve malzeme özelliklerine göre ayrılmaktadır. Bundan sonra gerekli malzemelerle temizleme işlemleri, kurutma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kimyasal malzemeler ve sağlığa zararlı olan veya kansorojen içerikleri olan temizlik malzemeleri kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu konuya son derece dikkat etmekte, temizlik malzemelerimiz olarak organik ürünleri kullanmaktayız. Bebeklerin ve çocukların da yaşamakta olduğu evlerde mutlak bir hijyenin sağlanması için, asla sağlığa zararlı bir kimyasal malzeme kullanmamaya dikkat etmekteyiz. Halılarınız tüm lekeleri temizlendikten ve ilk günkü gibi pırıl pırıl şekilde, tamamen kuru ve paketlenmiş olarak size teslim edilecektir.

STM Sistem Halı Yıkama olarak,  ataşehir'de bulunan halı ve kilimlerinizi adresinizden alıp, adresinize teslim etmekteyiz. Çağrı merkezimizden, internet sitemizden iletişime geçerek ekiplerimizden randevu almanız yeterlidir. Servis ağımız, uzman ekiplerimizle adresinize gelir, halıların incelemesi yapılır ve türleri tespit edilir. Numaralandırılmak suretiyle kayıt altına alınır. Bundan sonra paketlenerek ekiplerimiz tarafından araca alınır ve merkezimize getirilir. Temizlenmek üzere tasniflenen halılar ve kilimler, türlerine uygun şekilde temizleme ve kurutma işlemine alınır. Bundan sonra kurutulur ve paketlenerek aynı şekilde adresinize bırakılır. Resmi çalışan, ilkel, ve disiplinli, %100 profesyonel bir firmayız. Gelişigüzel açılan ve sürekli unvan değiştirerek piyasada, müşterilerinin üzülmesine neden olan, mantar firmalara itibar etmeyiniz.

Halı yıkama hizmetlerimiz dışında, farklı çalışmalarımızla da sizlerleyiz. Koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorganların ve battaniyelerin yıkanması, stor perde yıkama, ev ve işyeri temizliği, overlok ve saçak tamiri gibi hizmetlerimizle size yardımcı olmaya hazırız. Bu çalışmalarımızda da organik temizlik ürünlerimizle işlemlerimizi yapmaktayız. Tüm temizlik işlemlerimizde kullandığımız aletlerimiz de dünya standartlarında, piyasada bulunan ve gelişmiş ürünlerdir. İçiniz rahat şekilde eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. Yepyeni, tertemiz, lekesiz şekilde ürünlerinizi geri alacaksınız. Yerinde temizlik çalışmalarından da elemanlarımız kendi malzemeleri ve aletleri ile gelerek işlem yapmaktadır. Güleryüzlü ve uzman ekiplerimizle evinizde ya da işyerinizde mükemmel bir temizlik göreceksiniz.

Firmamızdan randevu almak için hem çağrı merkezimizden, hem de internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Teslim ve çalışma saatlerimiz esnektir. Yoğun mesai programları olan çalışanlarımızı düşünerek sabahın erken saatlerinden, akşamın geç saatlerine kadar ve hafta sonları da alım, teslimat ve işlemlerimizi yapmaktayız. Uygun fiyatlarımızdan memnun kalacaksınız. Bulunduğumuz ilçe ve İstanbul genelinde hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Randevularımızı sizleri bekletmemek için mümkün olan en kısa süreye vermekteyiz. Teslimatlarımızı ve işlemlerimizi kesinlikle söz verdiğimiz gün ile saatte gerçekleştiririz. Yıkama işlemleri için verilen sürede teslimatlarınız yapılır, bundan sonra sö verilen günlerde işlemiş biten halılarınız teslim edilir. Geciktirmek ve oyalamak kesinlikle çalışma prensiplerimiz arasında yer almamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler